Blaty z kamienia granitowe, marmurowe

Sercem każdego domu jest kuchnia. To tutaj przygotowujemy posiłki, poranną kawę, odświętną kolację dla rodziny i znajomych. Nic więc dziwnego, że przestrzeń kuchenna powinna być funkcjonalna, komfortowa w użytkowaniu, a jednocześnie elegancka. Blaty kuchenne z granitu lub marmuru, to gotowy przepis na stylową kuchnię, która posłuży przez lata i zawsze będzie cieszyć oko pięknym wyglądem.

W asortymencie naszej firmy znaleźć można między innymi:

• blaty z granitu (wśród klientów blat granitowy cieszy się największą popularnością)

• blaty z marmuru

• blaty kamienne do kuchni (nie tylko granitowe i marmurowe, ale i modele wykonane z innych typów kamienia).

Blat kamienny do kuchni to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji. Fantastycznie będzie się prezentował w połączeniu z drewnem, szkłem, metalem. Zachowa świetny wygląd przez lata.

Co wyróżnia blaty z kamienia naturalnego

Każdy nasz blat kuchenny z kamienia wyróżnia się trwałością, uniwersalnością, wyjątkową estetyką i łatwością w utrzymaniu. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na piękny blat z granitu, czy też postawisz na niezwykle efektowny blat marmurowy, możesz mieć pewność, że został wykonany z należytą starannością i w oparciu o zaawansowane technologie produkcji. Wszystkie nasze wyroby z kamienia są tworzone z zachowaniem najwyższych standardów.

Dlaczego wybrać blaty z granitu lub marmuru

Tworzymy niepowtarzalne blaty kuchenne z kamienia, blaty granitowe do kuchni, blaty marmurowe, a także te produkowane na zamówienie z innego rodzaju surowca. Każdy z nich jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odpryski. Co więcej, blaty do kuchni z kamienia są ognioodporne.

Szukasz materiału, który będzie twardy i niewrażliwy na działanie kwaśnych substancji (na przykład soku z cytryny)? Postaw na granit. Blaty kuchenne wykonane z tego rodzaju kamienia naturalnego są bardzo wytrzymałe i dostępne w wielu odcieniach.

Znakomitą propozycją dla miłośników eleganckich i stylowych wnętrz jest również blat kamienny do łazienki. Tego rodzaju element wyposażenia doda wnętrzu charakteru. Doskonale będzie się prezentował w przydomowym SPA lub pokoju kąpielowym.

Blaty

Zalety i wady blatów z kamienia

Zalety:

  • ognioodporność, łatwość utrzymania czystości w kuchni lub łazience
  • możliwość wycinania dowolnych kształtów i form
  • szeroka paleta barw
  • blat granitowy do kuchni to ultratrwały produkt, odporny na plamy, zabrudzenia, zarysowania
  • blat kamienny jest uniwersalny i ponadczasowy – pasuje do klasycznych aranżacji, a jednocześnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie

Wady:

Blat marmurowy do kuchni powinien być przemyślanym wyborem. Aby zawsze nienagannie się prezentował, należy odpowiednio go pielęgnować. Należy podkreślić, że blaty kuchenne z marmuru łatwiej nasiąkają wodą niż na przykład blaty granitowe. Warto w tej kwestii skorzystać z porady eksperta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Sprawdź naszą ofertę

Kominki

Kominki

Najwyższej jakości i doskonałej trwałości kominki z marmuru, granitu i kamienia

POZNAJ OFERTĘ

Schody

Schody

Odporne na zniszczenie schody wewnętrzne i zewnętrzne z kamienia

POZNAJ OFERTĘ

parapety

Parapety

Praktyczne i eleganckie parapety odporne na działanie czynników zewnętrznych

POZNAJ OFERTĘ