Rozkoszuj się

ciepłem.

Eleganckim materiałem wykończenia wnętrz jest kamień naturalny.

Z tych wspaniałych kamieni wykonujemy przede wsztykim obudowy
kominkowe, ale także schody, parapety, blaty i wiele innych.

Schody stanowią jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych całego domu. Zwykle planuje się je już na etapie wznoszenia budynków, co daje ogromne możliwości dotyczące późniejszej aranżacji.

Obecnie wymagania klientów są coraz wyższe, dlatego chętnie decydują się na schody granitowe. Ich struktura sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno jako schody granitowe wewnętrzne, jak i schody granitowe zewnętrzne. Dlaczego schody kamienne cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim ze względu na niesamowitą prezencję. Ponadto schody z kamienia są trwałe, odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych, łatwe w pielęgnacji, a przy tym można dostosować je do każdego stylu aranżacji wnętrza.

W naszej ofercie znajdą Państwo najróżniejsze schody z kamienia. Wśród bogatego asortymentu swoje miejsce znalazły zarówno schody z granitu, które z pewnością przypadną Państwu do gustu, jak i wysokiej klasy schody z marmuru - to wdzięczny i ekskluzywny materiał, który wprowadzi we wnętrza powiew luksusu.